Bezsenność

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Bezsenność

Post autor: OneSnow »

Wielu z nas dopada bezsenność. Zazwyczaj jest to spowodowane dużą ilością stresu w ciągu dnia. Dlatego zarto zadbać o rozluźnienie i odprężenie. Doby do tego będzie napój Kava Kava https://kavasklep.com/ . Ma on właściwości relaksacyjne i odprężające, ułatwia też zasypianie zachowując przy tym trzeźwość umysłu.
Awatar użytkownika
Czerwonka
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:07

Re: Bezsenność

Post autor: Czerwonka »

Przyjemnie przegląda się takie tematy. Same sprawdzone porady.
Sen jest pismem i wiele pism jest tylko snami.
Awatar użytkownika
futrzak
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:55

Re: Bezsenność

Post autor: futrzak »

Na pewno bliscy Ci z tym pomogą. Muszą coś o tym wiedzieć.
Trudne jest to, co może być zrobione natychmiast, niemożliwe zaś to, co zajmuje nieco więcej czasu.
zośka

Re: Bezsenność

Post autor: zośka »

nie tylko stres jest ptzyczyną bezsenności, jest wiele innych czynników
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Bezsenność

Post autor: kraska »

Zgadzam się, jest wiele czynników które mogą zaburzać rytm dobowy, to może być światło czy praca zmianowa. Za rytm dobowy odpowiedzialna jest melatonina i wiele rzeczy może powodować że jej wydzielanie może zostać zmniejszone, poza tym jej produkcja zmniejsza się też wraz z wiekiem
Kaśka

Re: Bezsenność

Post autor: Kaśka »

Pracuje zmianowo i z doświadczenia wiem jakie to jest mieć problemy z sen. Na początku myślałam, że się przyzwyczaję. Nie do końca tak było. W pracy Koleżanka mówiła, że wprowadziła, do swojej diety melatoninę, która pomaga jej przerwać. Na początku nie byłam pewna ale jak poczytałam, to poprosiłam o adres gdzie można nabyć ten produkt. Podesłała mi link do strony https://www.sklepzycia.pl/melatonina . Zastosowałam się jak ma ją brać i teraz jest dużo lepiej.
PoznańAgencja

Re: Bezsenność

Post autor: PoznańAgencja »

OneSnow pisze: ↑09 kwie 2019, 19:10 Wielu z nas dopada bezsenność. Zazwyczaj jest to spowodowane dużą ilością stresu w ciągu dnia. Dlatego zarto zadbać o rozluźnienie i odprężenie. Doby do tego będzie napój Kava Kava https://kavasklep.com/ . Ma on właściwości relaksacyjne i odprężające, ułatwia też zasypianie zachowując przy tym trzeźwość umysłu.
Bardzo polecam również :)
-
Agencja Eventowa Poznań
Awatar użytkownika
vegis
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Bezsenność

Post autor: vegis »

Bezsenność ma wiele przyczyn i niestety z tego co mi wiadomo, to nie jest dobrze jak się długo utrzymuje. Radziłabym poczytać na ten temat, oczywiście poszukać wiedzy specjalistycznej. Także można problem ze specjalistą skonsultować jak https://www.centrumdobrejterapii.pl/ofe ... zsennosci/
ODPOWIEDZ