Dbanie o bydło

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
Małysportowiec
Posty: 78
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:35

Dbanie o bydło

Post autor: Małysportowiec »

mamy coraz to lepiej rozwijające się gospodarstwo i chcemy dbać o swoje zwierzęta. Wiem, ze potrzebna jest mi lizawka cena nie jest zbyt wygórowana ale może powiecie jak jeszcze można zadbać o bydło?
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Re: Dbanie o bydło

Post autor: KarinaM »

Przecież to coś zupełnie normalnego. Jeśli nie wykorzystacie odpowiednich rozwiązań w Waszym biznesie, to efekt może być bardzo słaby. Właśnie dlatego warto zajrzeć do http://adifeed.pl/certyfikat-jakosci-qs-fami-qs/ i samemu sprawdzić, w jak tego typu dodatki do pasz wpłyną na całą hodowlę. Miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 57
Rejestracja: 13 maja 2020, 20:59

Re: Dbanie o bydło

Post autor: Karol »

Na pewno warto mieć dobre maszyny rolnicze, które ułatwią pracę w gospodarstwie. Nie można też dopuścić do przestoju pracy w gospodarstwie, dlatego nawet gdy zdarzy się usterka należy ją szybko rozwiązać, dlatego polecam sklepy internetowe z częściami do deutz fahr, dużo łatwiej znaleźć części na internecie, jak biegać po stacjonarnych sklepach rolniczych.
ODPOWIEDZ