KOREPETYCJE DLA DZIECKA

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
ślus

KOREPETYCJE DLA DZIECKA

Post autor: ślus »

Macie jakiś fajny pomysł lub sposob na korepetycje dla dziecka? Najlepiej online, aby nigdzie nie trzeba było wychodzić. Mam dużo pracy, nauka jest w domu i nie mogę pomóc dziecku z każdym problemem, bo też nie na wszystkim się znam. Z góry dziękuję za pomoc.
majuśka

Re: KOREPETYCJE DLA DZIECKA

Post autor: majuśka »

Dobrze się składa, bo ja mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Sprawdź sobie https://idea-kursy.edu.pl/ i tu znajdziesz ofertę zarówno kursów dla dzieci (kurs Ósmoklasisty, Szóstoklasisty, powtórkowe maturalne) ale też korepetycji on-line (j. polski, j. angielski, matematyka, fizyka, chemia – zakres szkoły podstawowej klas 7-8 oraz liceum, chemia – zakres matury IB). Idealne rozwiązanie. Polecam!
miśku

Re: KOREPETYCJE DLA DZIECKA

Post autor: miśku »

Pamiętaj również o kupieniu podręczników w dobrych cenach. W moim mniemaniu dużo taniej można je kupić przez Internet. Znalazłem ostatnio świetną księgarnię internetową, którą znajdziesz tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/poznac-prze ... 90702.html . Zakupiłem tam podręczniki dla moich dzieci na nowy rok szkolny i muszę przyznać, że przyciągnęła mnie niska cena oraz szeroki zakres ofertowy.
kłaczek

Re: KOREPETYCJE DLA DZIECKA

Post autor: kłaczek »

Udało mi się znaleźć ostatnio fantastyczną terapię stacjonarną, związaną z logopedią. Tego typu ofertę znajdziecie tutaj: logopeda z dojazdem do domu gdynia - wystarczy kliknąć i zostaniecie przeniesieni do ich oferty. W mojej ocenie posiadają najbardziej doświadczonych specjalistów, którzy z pewnością pomogą waszym dzieciom.
ODPOWIEDZ