Pielęgnacja roweru

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
Małysportowiec
Posty: 78
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:35

Pielęgnacja roweru

Post autor: Małysportowiec »

Inwestowanie w nowy rower to nie tylko satysfakcja z tego że jeździmy na lepszym sprzęcie , trzeba też o taki rower odpowiednio zadbać.Zastanawialiście się czym go myć i jak dbać? W tym artykule https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... _myc_rower , bardzo fajnie to opisują.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:56

Re: Pielęgnacja roweru

Post autor: kosanoztra »

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze. Póki jeszcze nie ma zimy, można trochę pośmigać. Planuję zgubić parę zbędnych kilogramów więc taka aktywność fizyczna na pewno się przyda. W najbliższym czasie planuję kupić nowy rower bo stary nie domaga. Przeglądałam ofertę rowbest.pl i wybór mają naprawdę spory. Parę modeli wpadło mi już w oko.
Awatar użytkownika
eliwraa
Posty: 176
Rejestracja: 19 sty 2019, 12:04

Re: Pielęgnacja roweru

Post autor: eliwraa »

No, tak o swój sprzęt trzeba dbać. A powiedzcie mi jeździcie tak hobbistycznie ? Czy zawodowo? Bo ja hobbistycznie, ale mój partner już zawodowo. Ostatnio nawet kupowała takie profesjonalne koszulki kolarskie i inne produkty. Dzięki, którym będzie mógł wykonywać najdłuższe nawet trasy.
ODPOWIEDZ