Psycholog dla dzieci

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 62
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Psycholog dla dzieci

Post autor: kala90 »

Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dla dzieci? Chciałabym wybrać się do specjalisty z moją córką, podejrzewam, że cierpi na ADHD. Znajoma poleciła mi takie miejsce jak http://centrum-futurum.pl/ i poważnie się nad tym zastanawiam. Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
Awatar użytkownika
Kama12
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2019, 0:31

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: Kama12 »

Wiem że dobrzy psychologowie są w Ośrodku Medox http://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie leczą tam różne zaburzenia,uzależnienia,depresję wszelkiej etiologii.Więc może warto zadzwonić i spytać.
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: violciax »

Z tego co wiem psychologa znajdziesz tutaj https://topmedsulechow.pl/, jednak nie wiem czy dziecięcego. Warto jednak zadzwonić i podpytać. Jeżeli coś się dzieje niedobrego to nie warto zwlekać, szczególnie, że chodzi o dziecko. Szukaj pomocy jak najszybciej.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: raamko »

Ja jestem od września zapisana w szkole https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun-medyczny i zrobię wszystko co w mojej mocy aby zostać opiekunem medycznym. W dzisiejszych czasach wielu ludzi oczekuje pomocy, a wielu z nich nie potrafi jej dawać dlatego ja stwierdziłam, że chce pomagać innym z dobrego serca bo wiem, że dobro wraca i kiedyś ktoś z pewnością pomoże mi :)
Awatar użytkownika
KaroKar
Posty: 92
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: KaroKar »

Psychologia to dla wielu z nas niezbadany teren, nie wiemy jak się na nią patrzeć, co robić gdy wynikają przeróżne problemy. Psychologów inaczej niestety traktujemy niż innych lekarzy. Jeżeli wy lub ktoś z waszej rodziny ma jakieś problemy to zerknijcie na https://poradniasalomon.com.pl/blog/ Porania Salomon z Łodzi prowadzi tu bloga i opisuje różne problemy.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 40
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:35

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: lila87 »

A był ktoś z was u psychologa w Łodzi w klinice PsychoMedic ? Moim zdaniem miejsce godne uwagi, więc jak będziecie szukać czegoś ciekawego to warto właśnie tam zajrzeć i zaciekawić się ofertą. To jest dziecko, a więc specjalistę trzeba dobrać takiego, aby już pracował z dziećmi a w tej klinice jest ich sporo.
Awatar użytkownika
halana
Posty: 95
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: halana »

@kala90 polecam warszawską poradnię dla dzieci i młodzieży Centrum CBT, znajdziesz tam pomoc specjalistów. polecam również zajęcia warsztatowe - dla dzieci z trudnościami z komunikacją i panowaniem nad emocjami, oraz dla rodziców - warsztaty dla dzieci z ADHD. brałam udział w obu, moje dziecko w tym pierwszym. Pomogło nam to niezmiernie, szczerze to żałuję że aż tak późno zdecydowałam się na te sesje, bo udałoby się uniknać wielu nieprzyjemnych sytuacji jakie miały miejsce

kupowanie coinsow fifa 14
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: Gruupi »

Także jak widać u dzieci może terapia się przydać, czy też przynajmniej konsultacje. Wiadomo, że rodziców też trzeba przygotować do poradzenia sobie z problemem dziecka. Co do specjalistów od psychoterapii to firma https://psychoterapiacotam.pl powinna super się sprawdzić. W tym miejscu znajdziecie poradnie z Warszawy gdzie również zajmują się konsultacjami online.
ODPOWIEDZ