Psycholog rodzinny

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 91
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:45

Psycholog rodzinny

Post autor: bella »

Rozwodzę się z mężem, dzieci bardzo to przeżywają - podobnie jak ja. Dlatego zastanawiam się nad wizytą u psychologa rodzinnego z http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Ktoś z was chodził tam na terapie? Co sądzicie o takich rodzinnych terapiach? Warto?
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: KarinaM »

Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli pojawiają się jakieś problemy w Waszej rodzinie, to jak najbardziej warto wybrać się na odpowiednią terapię. Na przykładzie takich gabinetów jak http://rodziceidzieci.com najlepiej widać, jakie może to przynieść Wam korzyści. Nie powinniście zwlekać z takim leczeniem, bo to istotna kwestia.
Awatar użytkownika
AgnesK
Posty: 68
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:17

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: AgnesK »

Jeżeli macie problem z depresją to jak najbardziej warto zwrócić się z tym do odpowiedniego specjalisty. Raczej nieunikniona będzie tutaj psychoterapia. Dobrego specjalistę znajdziecie pod tym linkiem https://psychologiazaburzen.pl/depresja/ . Jak dla mnie to naprawdę warto się tam zgłosić. Możecie dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie.
- Naprawdę się cieszę, że Edward cię nie zabił - wyznał mi Emmett. - Dzięki tobie zawsze się coś dzieje.
Awatar użytkownika
Marina
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:37

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Marina »

A skąd jesteś? Bo ja mam namiary na dobrą klinikę w Łodzi. Sprawdź sobie PsychoMedic. Zespól rewelacyjnych psychologów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią tak potrzebną w tej dziedzinie. Myślę, że pomogą i Tobie, i dzieciom. Rozwód faktycznie wpływa na całą rodzinę i warto to "przegadać" z psychologiem.
Zośa

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Zośa »

Na stronie https://wetalk.pl znajdziesz wielu bardzo dobrych psychologów rodzinnych. Jest to platforma umożliwiająca kontakt online z najlepszymi psychologami w kraju. Kontaktujesz się poprzez wideo lub tekstowo. Pisać możesz codziennie, więc na bieżąco psychologowie Ci pomagają.
Elżbieta

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Elżbieta »

Nad czym się tutaj zastanawiać? Jeśli zależy Wam na odpowiednim podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście wybierać takie rozwiązania, które faktycznie mogą sprawdzić się najlepiej. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ macie możliwość skorzystania z pomocy najlepszych psychologów, więc zdecydowanie powinniście mieć to na uwadze.
Alicja33

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Alicja33 »

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego wsparcia z zakresu psychologii dziecięcej, zdecydowanie polecam poradnię Help Kids. To poradnia znajdująca się w Warszawie, wyspecjalizowana w psychologicznym wsparciu dla dzieci i młodzieży z różnymi trudnościami. Sami korzystamy z pomocy tej poradni i cieszę się, że trafiłam na nią właśnie wtedy, gdy pomoc dla naszej córki była niezwykle potrzebna. Powoli widzimy już efekty konsultacji i nasza córka coraz lepiej sobie radzi. Myślę, że taka specjalistyczna pomoc to najlepsze, co rodzice mogą zaoferować swojej pociesze.
oliiwia

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: oliiwia »

Widziałam, że bardzo dużo osób zachwalało sobie też terapię u https://justynasabala.pl/ . Powiem wam, że z tego co widziałam to oferta jest całkiem dobra, dodatkowo dzięki terapii można faktycznie szybko stanąć na nogi
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 279
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: fitka »

Na fachową oraz kompleksową pomoc możecie również liczyć w https://centrum-terapii.pl/ Dlatego mocno zachęcam was do tego, abyście zajrzeli na ich stronę internetową i zapoznali się z oferowaną pomoca.
Jagoda5

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Jagoda5 »

Często zdarza się, że nie radzimy sobie z pewnymi problemami dotyczącymi naszych emocji czy relacji z innymi. Pewne sytuacje przerastają nas i nie potrafimy ich sami „udźwignąć” W takiej sytuacji warto udać się do psychologa. Dzięki takiej pomocy mamy szansę odzyskać równowagę psychiczną. Jednym z miejsc gdzie taką pomoc możemy uzyskać jest centrum psychologiczne warszawa
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 160
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:23

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Kropka »

Przyznam szczerze, że nam przydałaby się terapia rodzinna warszawa. Od dłuższego czasu poszukuję w sieci odpowiedniego miejsca, w którym mogłabym odbyć takowe konsultacje. Jeśli znacie wysokiej jakości specjalistów w tej dziedzinie, to dajcie proszę znać.
Awatar użytkownika
Gabi
Posty: 73
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:57

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Gabi »

Bardzo dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji może być także terapia dzieci i młodzieży. O takiej opcji poczytasz więcej na stronie https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-d ... mlodziezy/ . Jestem pewna, że to będzie odpowiednie podejście do tej sytuacji.
Silesius

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Silesius »

Szukając psychologa warto sprawdzić jakie gabinety aktualnie oferują swoje usługi w miejscu naszego zamieszkania albo najbliższej okolicy. Jednym z poltali na których psychologowie i psychoterapeuci zamieszczają swoje ogłoszenia jest https://psychologuj.pl
fellislavitaa

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: fellislavitaa »

Znacie się na psychologii? Ja zaczęłam wchodzić tak naprawdę w charakterystykę poszczególnych pokoleń i wiem, że Alfa opisane tutaj https://kobietyaktywne.pl/pokolenie-alfa/ , to dopiero odpowiednio trudni przeciwnicy. Osoby urodzone w tym okresie będą niesamowicie mocno naciskały na swoją niezależność.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 494
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: podrzutek »

Jeśli myślicie o centrum pomocy psychologicznej w Warszawie, warto zweryfikować ofertę na stronie https://goodlifepsycholog.pl/terapia-be ... podejscie/ w wolnym czasie. Tam znajdziecie wielu kompetentnych specjalistów, gotowych pomóc w rozwiązaniu problemów. Warto postawić na siebie i skorzystać z tej możliwości.
tinaa

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: tinaa »

Myślę, że warto w tym kierunku zapoznać się z centrum psychologii ArteMentis .
Słyszałam, że tam dostępna jest psychoterapia grupowa i indywidualna - w zależności od potrzeb danego klienta. W każdym razie maja oni spore doświadczenie w branży i są naprawdę niezawodni.
Alicja2024

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Alicja2024 »

Z całego serca polecam profesjonalistów z Centrum Psychoterapii Blisko, którzy są ogromnym wsparciem i stawiają na nogi, kiedy najbardziej tego potrzeba. https://bliskopsycholog.pl/
ODPOWIEDZ