psychoterapeuta

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

psychoterapeuta

Post autor: fendaso »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
Awatar użytkownika
rock
Posty: 79
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: psychoterapeuta

Post autor: rock »

Przydadzą się takie informacje, warto czytać. A co do poradni, którą mogę polecić to zdecydowanie https://cbt.pl/poradnie/ . Chodziłam tutaj na terapię indywidualną kiedy przechodziłam załamanie i otrzymałam tutaj ogromną pomoc. Naprawdę radzę każdemu zgłosić się po pomoc psychologa, kiedy jest taka potrzeba, łatwiej wyjść z dołka
hiczungł

Re: psychoterapeuta

Post autor: hiczungł »

Czasami skorzystanie z takiej pomocy może nas postawić na nogi i naprostować nasze życie. W końcu o to w nim chodzi, nieprawdaż? Niebywałego wsparcia i pomocy w tej dziedzinie udzielili nam https://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/ . Kilka wizyt pozwoliło mi na nowo odnaleźć sens zycia, ktory to niestety był zagubiony. Ale już po kłopocie!
mózgacz

Re: psychoterapeuta

Post autor: mózgacz »

Zaczęło się od nerwicy, skończyło się na depresji. Dlatego odezwanie się do https://www.poradnia-psyche.pl/uslugi było w tym przypadku koniecznością. Zdrowie psychiczne jest często bagatelizowane a ja chciałem jakoś to naprawić. Psychoterapia doprowadziła mnie do pełnej poprawy stanu psychicznego a był on na złym poziomie.

ziarno konopi cena
Sissi0hą

Re: psychoterapeuta

Post autor: Sissi0hą »

rock pisze: ↑28 gru 2020, 21:16 Przydadzą się takie informacje, warto czytać. A co do poradni, którą mogę polecić to zdecydowanie/ . Chodziłam tutaj na terapię indywidualną kiedy przechodziłam załamanie i otrzymałam tutaj ogromną pomoc. Naprawdę radzę każdemu zgłosić się po pomoc psychologa, kiedy jest taka potrzeba, łatwiej wyjść z dołka
każdemu przyda się taka pomoc.
-
Komplety pościeli satynowe : 4Sleepy.pl
myśka

Re: psychoterapeuta

Post autor: myśka »

Dobrze, że teraz ludzie zwracają uwagę na swoje zdrowie psychiczne i nie mają już obaw przed pójściem na psychoterapię, to duża zmiana. Ja też chodziłam na psychoterapię, w Rzeszowie na Karola Lewakowskiego do Dialog Centrum Terapii Rodzin https://dialog.rzeszow.pl/oferta/ Trafiłam tam na wspaniałą psychoterapeutkę, także jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Dodam, że centrum działa tez online i tak mozecie prowadzić swą terapię, to duża wygoda.
Annaśa

Re: psychoterapeuta

Post autor: Annaśa »

Współpracuję z Panią Patrycją od trzech miesięcy i widzę kolosalną różnicę na podłozu psychologicznym. Możecie ją znaleźć w https://terapia.legnica.pl/diagnoza-i-t ... iczna.html, a szczerze polecam bo po każdej konsultacji z nią czuje się znacznie lepiej. Bardzo dizękuję i polecam serdecznie!
Elżbieta

Re: psychoterapeuta

Post autor: Elżbieta »

Teraz jest o tyle prościej, że przecież możecie skorzystać z dobrego wsparcia psychiatrycznego w wersji online. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i dowiedzieli się, jak dobrze mogłoby się to sprawdzić w Waszym przypadku. Czuję, że to ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście sięgnąć tam po pomoc.
Małysia

Re: psychoterapeuta

Post autor: Małysia »

Moim zdaniem ciężkie do zniesienia są problemy ze zdrowiem natury psychicznej. Niestety dane mi było dotkliwie tego doświadczyć, kiedy po śmierci moich rodziców popadłam w depresję. Na początku korzystałam wyłącznie z farmakoterapii, ale okazało się to nieskuteczne. W końcu zdecydowałam się na pomoc psychoterapeutki w gabinecie Pani Joanny Majdan-Kostrz w Zawierciu https://psychoterapiakatowice.pl/psychoterapia/ Już po kilku sesjach czułam się lepiej, ale nadal uczęszczam na terapię, bo wiem że przede mną jeszcze długa droga, żeby wyjść całkiem na prostą.
mórakowski

Re: psychoterapeuta

Post autor: mórakowski »

Psychoterapia była dla mnie ostatnią deską ratunku. Oferta gabinetu psychologicznego w Bytomiu http://psychoterapeutabytom.pl/oferta/ była dla mnie ostatnią deską ratunku. Wraz z ich wsparciem okazało się możliwe zatroszczenie o poprawę mojej kondycji psychicznej, która oberwała w dobie covida. I tak oto udało mi się oficjalnie dojść do siebie. Wystarczyła terapia, kilka spotkań a życie zaczęło się powoli układać. Jednakże, uzyskanie takiego efektu byłoby niemożliwe bez wcześniejszego wsparcia. A te wsparcie udało się otrzymać.

budowa domu ile kosztuje murarz
Mateusz82

Re: psychoterapeuta

Post autor: Mateusz82 »

Jeżeli poszukujesz dobrego psychoterapeuty to polecam wybrać kogoś z poradni https://www.spokojwglowie.pl/ sam od jakiegoś czasu mam akurat problem z alkoholem i trafiłem na tą poradnię zapisując się online. Na ostatniej wizycie podjechałem już do placówki i spotkałem się z mega przyjazną i profesjonalną obsługą. Mam do nich 40km więc nie będę jeździł za każdym razem tylko przez Skype się spotykał. Na razie jest ok jakoś się trzymam ale łatwo nie jest. Na dobrego terapeutę trafiłem, przemawia do mnie.
Gość

Re: psychoterapeuta

Post autor: Gość »

Psychoterapia ma na celu pomóc pacjentowi w osiągnięciu lepszego zrozumienia siebie i lepszego funkcjonowania w życiu, ale nie zmieni go w zupełnie nową osobę. Terapeuta może wspierać w procesie zmiany, skupiając się na konkretnych obszarach, takich jak zmiana myślenia czy zachowań, a także na akceptacji tych cech, które nie podlegają zmianie. Jeśli interesują Cię tematy dotyczące zdrowia psychicznego i sposobów na skuteczną psychoterapię możesz sprawdzić informacje na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psychoterapeuta
ODPOWIEDZ