Autobus serwis Kraków

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Łabądek

Autobus serwis Kraków

Post autor: Łabądek »

Transport osób to gałąź usług, która wymaga od przedsiębiorców zapewniania swoim klientom bezpieczeństwa i wygody. Dobrym momentem na profilaktykę związaną z naprawą jest wiosna, szczególnie jeśli zima była sroga. Zakład Naprawy Autobusów w Krakowie https://bustruck.pl oferuje remonty kapitalne autobusów i busów, naprawę kratownic podwozia, wymianę podłogi przedziału bagażników i podłogi przedziału pasażerskiego, naprawy powypadkowe autobusów i busów, lakierowanie całych pojazdów oraz poszczególnych elementów nadwozia. Po więcej informacji kliknij https://bustruck.pl/hurtownia/.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Autobus serwis Kraków

Post autor: Kobieta »

A czy znacie może jakieś serwisy samochodowe zajmujące się naprawą innych dużych aut - TIR-ów? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://serwis-tir-czechy.pl/ ofertę tak zwanego mobilnego serwisu TIR, który działa na terenie Czech. Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek okazję korzystać z takich usług?
ODPOWIEDZ