Chirurg dla zwierząt

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 256
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Chirurg dla zwierząt

Post autor: sonia »

Cześć wszystkim! Szukam dobrego chirurga weterynaryjnego dla mojego psa. Ktoś może polecić sprawdzoną klinikę lub konkretnego specjalistę? Mój pies potrzebuje operacji ortopedycznej i chciałabym, żeby trafił w najlepsze ręce.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2024, 8:30 przez sonia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 279
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: sonia

Post autor: fitka »

Mogę polecić klinikę Vet4Pet. Mój kot miał tam operację rok temu i wszystko poszło świetnie. Dr Nowicki to naprawdę świetny chirurg, ma dużo doświadczenia w operacjach ortopedycznych u zwierząt. Personel jest bardzo miły i profesjonalny. Na pewno warto sprawdzić!
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 256
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Chirurg dla zwierząt

Post autor: sonia »

Brzmi obiecująco. Czy możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wyglądał proces przygotowania do operacji i opieka pooperacyjna w https://www.vet4pet.pl/ ? Mój pies jest dość wrażliwy, więc chcę mieć pewność, że będzie odpowiednio zaopiekowany.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 279
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Chirurg dla zwierząt

Post autor: fitka »

Oczywiście! Przed operacją mieliśmy konsultację z dr Nowickim, który wszystko dokładnie wyjaśnił i odpowiedział na nasze pytania. Sam zabieg przebiegł bez komplikacji. Po operacji kot został na obserwacji przez kilka godzin, a potem dostaliśmy szczegółowe instrukcje dotyczące opieki pooperacyjnej. Dostaliśmy również numer telefonu do kliniki, gdybyśmy mieli jakiekolwiek pytania. Kot szybko doszedł do siebie, a blizna prawie nie jest widoczna. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 256
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Chirurg dla zwierząt

Post autor: sonia »

Dziękuję za wszystkie informacje. Brzmi bardzo zachęcająco, zwłaszcza że Twój kot miał tak dobrą opiekę. Skontaktuję się z Vet4Pet i umówię na konsultację. Mam nadzieję, że mój pies też będzie miał tak pozytywne doświadczenia. Dzięki jeszcze raz za pomoc!
wierka

Re: Chirurg dla zwierząt

Post autor: wierka »

Nie miałam jeszcze okazji korzystać z pomocy dr Nowickiego w Vet4Pet, ale to czym muszę się z wami podzielić, to fakt ze ja również słyszałam bardzo dobre opinie na jego temat, jak i całej kliniki :)
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 256
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Chirurg dla zwierząt

Post autor: sonia »

Super, teraz już wiem że ta klinika to prawdziwa oaza dla zwierząt i ich właścicieli :) Nie spodziewałam się, że tak szybko znajdą dla mnie termin.. także jeżeli ktoś nadal szuka super chirurga dla swojego zwierzaka, to w Vet4Pet go znajdzie
ODPOWIEDZ