Depresja u dzieci

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Gabi
Posty: 73
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:57

Depresja u dzieci

Post autor: Gabi »

Problemy z depresją mogą mieć też dzieci i warto o tym pamiętać. Dlatego trzeba wiedzieć do kogo się w takiej sytuacji zgłosić. Polecam http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi, tam pracuje wielu świetnych specjalistów, którzy na pewno pomogą.
Awatar użytkownika
marelka
Posty: 34
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:16

Re: Depresja u dzieci

Post autor: marelka »

Zawsze trzeba pamiętać że pomoc psychologa jest bardzo pomocna. Pamiętam jak moja znajoma leczyła sie w ośrodku Medox http://medox.org.pl/ Z depresji. gdyby tam nie spędziła to nie wiem jakby się to skończyło dla niej. Była już całkowicie zamknięta w sobie. A tam w spokoju.wśród dobrych specjalistów doszła do siebie.
Małgosia

Re: Depresja u dzieci

Post autor: Małgosia »

Gabi pisze: ↑23 kwie 2019, 16:38 Problemy z depresją mogą mieć też dzieci i warto o tym pamiętać. Dlatego trzeba wiedzieć do kogo się w takiej sytuacji zgłosić.
Depresja u dzieci to delikatny temat, pomoc psychologa jest wskazana. Fajny artykuł ostatnio czytałam na Wetalk o tym jak pomóc osobie z depresją. Dużo dobrego można się z niego dowiedzieć.
ODPOWIEDZ