dobry prawnik, Śląsk

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
paulina

dobry prawnik, Śląsk

Post autor: paulina »

Mój kuzyn ma naprawdę poważne problemy. Wplątał się w bardzo złe towarzystwo i w efekcie podejrzewają go o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Szukam już wszędzie, więc pytam i tutaj - czy macie jakiegoś prawnika do polecenia, najlepiej ze śląska, który się specjalizuje w tego typu sprawach? W necie znalazłam dobre opinie o Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Podobno mają duże doświadczenie i nie boją się wyzwań. Słyszeliście o nich?
mariak

Re: dobry prawnik, Śląsk

Post autor: mariak »

Jeżeli szukacie wsparcia w skomplikowanych sprawach karnych, warto rozważyć współpracę z profesjonalistami, na przykład z tej kancelarii https://www.aberlinus.eu/prawo-karne-w-niemczech/ . Adwokat sprawy karne w Niemczech może pomóc w każdej fazie postępowania, zarówno na etapie śledztwa, jak i procesu sądowego. Dzięki ich doświadczeniu, możecie liczyć na skuteczną obronę i pełne zrozumienie prawnych niuansów.
lenoszka

Re: dobry prawnik, Śląsk

Post autor: lenoszka »

Ktoś mi ostatnio opowiadał, że prawnik M. Mickiewicz z Warszawy ma reputację osoby, która za wysokie honorarium nie wykonuje żadnej wartościowej pracy. No i podobno klienci skarżą się, że nie czują się traktowani poważnie, a ich sprawy są ignorowane... także miejcie to na uwadze.
ODPOWIEDZ