Filmowanie z drona

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
miła

Filmowanie z drona

Post autor: miła »

Co sądzicie na temat filmowania z drona? Ja szukając jakiegoś pomysłu na udokumentowanie postępów prac budowlanych natrafiłam na stronę http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona/ . Dla mnie to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. Dzięki takiemu filmowi można pokazać konkretny obiekt z zupełnie nowej perspektywy. Korzystaliście możne z tego typu usług?
biśka

Re: Filmowanie z drona

Post autor: biśka »

Myślę, że taka opcja jest naprawdę warta rozważenia. Tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o szkolenia UAVO. Można też się tam sporo dowiedzieć na temat na tego tego typu świadectwa. Rozejrzyjcie się koniecznie na tej stronie. Być może taka opcja wam się spodoba.
poliś

Re: Filmowanie z drona

Post autor: poliś »

Opcja jest ciekawa i warta uwagi. Myślę, że warto przede wszystkim zainwestować w dobry sprzęt, który nie tylko będzie praktyczny, ale również będzie służył przez lata. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html się rozejrzyjcie. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.
ODPOWIEDZ