Jakie opinie mpact-photo fotografia ?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
raja33
Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:14

Jakie opinie mpact-photo fotografia ?

Post autor: raja33 »

Witam, Mam do zlecenia sesję reklamową. Zależy mi na tym żeby to było zrobione w kreatywny i oryginalny sposób. Do kogo się zgłosić? Z tego co się orientowałem ta firma ma dobre referencje impact-photo.pl. Ktoś z Was może potwierdzić?
Awatar użytkownika
cool
Posty: 67
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:13

Re: Jakie opinie mpact-photo fotografia ?

Post autor: cool »

Przepraszam, ale ich nie znam. Ale możecie mi powiedzieć, jak oni dokładniej działają? Bo interesuje mnie fotografia ślubna piekary śląskie i zastanawiam się, czy oni mogliby się tego podjąć na przykład. Nie mam za dużo czasu na szukanie, ślub za rok , a wiem, że dobry fotograf już może nie mieć terminów. To jak, powiecie mi coś o nich?
Puśka

Re: Jakie opinie mpact-photo fotografia ?

Post autor: Puśka »

Ja ostatnio robiłam portret biznesowy. Warszawa ma fajne studio https://sklep.emhara.pl/produkt/portret-biznesowy/ bardzo fajne zdjęcia wykonują. Moja znajoma miała tam też sesje z dziećmi i wyszło naprawdę super. Ja planuję w tym roku moim zrobić sesje świąteczną. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ