Kancelaria

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 494
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Kancelaria

Post autor: podrzutek »

Cześć

Zapewne każdy z nas chociaż raz w życiu będzie potrzebował prawnika. Czy to przy rozwodzie, spadku, odszkodowaniu czy na sali sądowej w sprawie przestępstwa karnego. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, to już wiecie do kogo możecie uderzyć z tą sprawą, mianowicie do : https://jrkancelaria.pl/ Tam pracują sami profesjonaliści, którzy żadnej pracy się nie boją.
Awatar użytkownika
palafer
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2020, 9:05

Re: Kancelaria

Post autor: palafer »

Ja chcę skorzystać z usług kancelarii http://www.masterbill.com.pl/oferta/usl ... ie-spolek/ ponieważ mamy w planach założenie spółki i jak na początku myślałem, że dam radę sam przebrnąć przez ten proces tak teraz już wiem, że jednak nie i muszę skorzystać z takiej formy pomocy. Znacie MasterBill? Warto?
Awatar użytkownika
Gadula
Posty: 25
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:42

Re: Kancelaria

Post autor: Gadula »

Porady prawne są bardzo ważne. Jak macie jakieś niejasności, problemy natury prawnej, warto skonsultować się z takimi kancelariami jak http://adwokat-nawojski.pl Wśród ich usług będziecie mogli liczyć na pomoc ADR - pozasądowe rozstrzyganie spraw.
Awatar użytkownika
pawli
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:43

Re: Kancelaria

Post autor: pawli »

Zgadzam się zdecydowanie, że adwokat zwłaszcza taki z doświadczeniem jak najbardziej się przydaje. Jest wiele spraw, z którymi człowiek nie jest w stanie sobie poradzić. W sprawach spadkowych sam korzystałem z pomocy pani adwokat Barbary Węgłowskiej, ze szczecińskiej kancelarii adwokackiej Węgłowski. Bardzo kompetentna i rzeczowa osoba, bardzo mi pomogła.
Awatar użytkownika
nodi
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 13:15

Re: Kancelaria

Post autor: nodi »

no niestety nie każda kancelaria podchodzi do spraw i swoich klientów jak należy. spotkaliśmy się z takim ciężkim zachowaniem u dwóch kancelarii i współpraca firmowa szybko się skończyła. Obecnie działamy nieprzerwanie już ponad 3 lata z https://snkancelaria.pl/ i tutaj rzeczywiście sytuacja jest zupełnie inna. Inne podejście do klienta, do powierzonych obowiązków itd. po prostu profesjonalizm i zwyczajna chęć udzielenia pomocy w zakresie swojego zawodu. niestety nie każdy jest w stanie tak świadczyć usługi i należy szukać dotąd aż się znajdzie.
Awatar użytkownika
prahhu
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:06

Re: Kancelaria

Post autor: prahhu »

W moim przypadku dobrym wyborem okazało się skorzystanie z usług radców prawnych http://masterlegal.pl/radca-prawny-tychy/ miałem dość trudny wątek rodzinny do rozwiązania chodziło o podział majątku. Całe szczęscie z happy endem dla mnie... polecam się z nimi skontaktować ;)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:50

Re: Kancelaria

Post autor: zenka »

Podobno nie ma rzeczy niemożliwych dla mec. Cejrowskiego z Tczewa, jeden z bardziej cenionych prawników w Trójmieście. Podpytaj w kancelarii
Michał90

Re: Kancelaria

Post autor: Michał90 »

Jeśli chodzi o prawo budowlane i ogólnie pomoc prawną w związku z nieruchomościami, to na pewno możesz zajrzeć na stronę kancelarii radcy prawnego z Gdańska https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... budowlana/, który takimi rzeczami się zajmuje.
ełka005

Re: Kancelaria

Post autor: ełka005 »

Nie sposób znać wszystkie kancelarie. Ważne żeby polegać na tych sprawdzonych. Ze swojej strony mogę polecić https://cleverstep.pl/ , z których usług korzystam. Nie są typową kancelarią, ale pracuje tam zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w zakresie postępowań sądowych w sporach bankowych. Jeszcze u nich analiza umowy kredytowej jest bezpłatna.
jowiłka

Re: Kancelaria

Post autor: jowiłka »

Polecam dobrą sprawdzoną kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie mają spore zaangażowanie oraz doświadczenie do tego by pomóc Ci w każdej sprawie, wymagającej specjalisty od prawa. Czasami taka pomoc bardzo szybko rozwiąże twoje problemy i troski, jestem o tym przekona.
ODPOWIEDZ