Karma dla pieseczka

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Olae

Karma dla pieseczka

Post autor: Olae »

Hej ludziska poszukuję dobrej karmy dla naszego pieska , nasze słoneczko od niedawna jest bardzo osowiałe . Nie chce chodzić na spacery , zabawa też nie wchodzi w grę :( w piątek dopiero mam wizytę u weterynarza
Ewelinkaaa

Re: Karma dla pieseczka

Post autor: Ewelinkaaa »

Nasz pieseczek i kotek bardzo fajnie się razem chowają . Mieliśmy pewne niepokoje czy oba będą razem umiały żyć pod jednym dachem . Nasze maleństwa zajadają sie karmą z josery :) i są bardzo szczęśliwe
Emilla

Re: Karma dla pieseczka

Post autor: Emilla »

Jesli chodzi o dobre karmy też polecam marke Josera. Nasz psiak uwielbia ich sucha karme Festival. Psiak wybredny, karma jest sosem, wzmacnia stawy, ma lśniąca sierśc. Można ja zalac woda czy rosołem i podawać jako mokrą karmę. Diego tak też bardzo lubi
Ariel324

Re: Karma dla pieseczka

Post autor: Ariel324 »

Jeśli szukasz dobrej jakościowo mokrej karmy dla psa, to nie mogłeś trafić lepiej niż do Spółki ZOO. Mój labradorek Gustaw ją uwielbia, mimo iż jest dość wymagającym pieskiem. Polecam
Awatar użytkownika
Alte
Posty: 33
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:13

Re: Karma dla pieseczka

Post autor: Alte »

Jest sporo dobrych karm, wystarczy poszukać a nie tylko ograniczać świat do zooplusa który firmuje głównie niemieckie marki. Sprawdź marki: Saba, Syta Micha, Wiejska Zagroda, Natures Protection, Nuevo, N&D, Applaws, Isegrim, Brit Monoprotein.

Od siebie polecam kontakt z tym sklepem: https://www.czterylapki.pl/dla-psa/karma Mają tam duży wybór karm dla psiaków, powinni na pewno coś odpowiedniego dobrać.
ODPOWIEDZ