Kitesurfing czy windsurfing

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Alte
Posty: 33
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:13

Kitesurfing czy windsurfing

Post autor: Alte »

Chciałbym zacząć którąs z tych dwóch dyscyplin sportowych.

Co byscie proponowali na początek?
Awatar użytkownika
str
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:01

Re: Kitesurfing czy windsurfing

Post autor: str »

Kitesurfing wydaje mi się łatwiejszy. Znacznie szybciej można załapać o co chodzi i mieć z tego wiekszą radosć. Polecam niemniej wybrać sie na początku na kurs, tak aby pokazali Ci co i jak. Nie warto przed rozpoczęciem kursu kupować całego zestawu, trzeba wiedzieć jakie ma sie potrzeby oraz oczekiwania. Najlepiej jest wypożyczyć i dopiero potem w miarę postępów dobrac sobie poszczególne elementy, deskę oraz latawiec. W kitesurfingu postępy postępują raczej szybko ;)
Poszukaj wypożyczalni gdzie można wynająć cały potrzebny sprzęt i spróbować kilku różnych wariantów. Wtedy dopiero można świadomie podejść do zakupu kompletnego sprzętu.
Jeśli będziesz już świadom, co będzie Ci potrzebne, polecam to miejsce: https://easy-surfshop.pl/ W sklepie skompletujesz takie wyposażenie.
Awatar użytkownika
Ewelka
Posty: 24
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:04

Re: Kitesurfing czy windsurfing

Post autor: Ewelka »

Cześć ja osobiście wolę windsurfing, początkowo każdy sport okazuje się trudny nawet nauka na rowerze ale później jak już złapiemy ten dryg to okazuje się, że jesteśmy do tego stworzeni :) Ja muszę skompletować nowy sprzęt na lato i mam nadzieję, że pomoże mi w tym https://flowshop.pl/windsurfing-zagle - znajdziecie tam wszystko począwszy od desek aż po żagle windsurfingowe :)
ODPOWIEDZ