księgowość spółki wrocław

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Magda98
Posty: 43
Rejestracja: 10 sie 2019, 14:24

księgowość spółki wrocław

Post autor: Magda98 »

Czesc,

mozecie mi kogos polecic w tym temacie we Wroclawiu? :)
Awatar użytkownika
Marta60
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:31

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Marta60 »

Cześć,

Jak księgowość spółki wrocław to ja zdecydowanie moge Ci polecic Pania Edyte Cyburt :)
bardzo jestem zadowolna z tej wspolpracy.
Awatar użytkownika
palafer
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2020, 9:05

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: palafer »

Cześć, a co sądzicie o kancelarii https://www.masterbill.com.pl/oferta/au ... -i-prawny/?
Szukam profesjonalistów do przeprowadzenia audytu u mnie w firmie. Warto skorzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
abrodi
Posty: 36
Rejestracja: 20 maja 2020, 10:02

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: abrodi »

Co prawda nie z Wrocławia, ale w mojej okolicy dużo klientów poleca biuro księgowe https://www.masterbill.com.pl/oferta/ks ... c-mikolow/ pytanie do Was czym kierować się przy wyborze takiego biura i po czym poznać, ze to faktycznie profesjonaliści?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Kobieta »

A czy są tutaj jakieś osoby, które samodzielnie prowadzą księgowość własnej firmy? Chciałam Was zapytać, kiedy zazwyczaj wysyłacie jpk do urzędu skarbowego? Czy macie jakąś z góry ustaloną datę, kiedy robicie taką wysyłkę? Z tego, co wiem, to przestrzeganie terminów w tej kwestii jest bardzo ważne...
Maruś

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Maruś »

W sumie ja od samego początku chciałem, aby moja spółka która znajduje się za granicą miała od razu pełne wsparcie prawnopodatkowe. W takiej sytuacji wiedziałem, że współpraca z thompsonstein.com będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Muszę przyznać, że teraz działa mi się bez problemów.
Bębenek

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Bębenek »

Oczywiście sama księgowość jest niezwykle istotna i ja jestem przekonany, że również wybór formy spółki jest bardzo ważny. W takiej sytuacji zachęcam każdego do tego aby zapoznał się z wpisem https://www.epuap.pl/spolka-cywilna-a-j ... ie-roznia/ gdyż w nim opisano czym różnie się spółka cywilna od jawnej.
sobik

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: sobik »

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat spółki z o.o., to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/co-musisz-wiedziec-o-spolce-z-oo . Jest tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy i niezwykle pomocny artykuł, który może okazać się bardzo pomocny. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Taka wiedza na pewno się przyda.
Bodziek

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Bodziek »

Ciekawym aspektem zakładania spółki w Czechach jest możliwość korzystania z lokalnych dotacji oraz funduszy unijnych. Kraj ten, będąc członkiem UE, ma dostęp do różnorodnych programów wsparcia dla przedsiębiorców. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach, polecam przeglądanie https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... -czechach/ i ten temat został tam bardzo fajnie opisany.
michała

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: michała »

W tych tematach to co chwilę tak naprawdę wszystko się zmienia i trzeba się stale kształcić by nie wypaść z biegu. Jak czytałam ostatnio to sporo osób poleca Aforti AC jeśli ktoś szuka księgowych z prawdziwego zdarzenia. Także bez wątpienia są warci zainteresowania jak i podjęcia z nimi współpracy.
Natanek

Re: księgowość spółki wrocław

Post autor: Natanek »

Coraz więcej osób mówi o korzyściach związanych z założeniem firmy w Estonii, takich jak prostota procedur czy atrakcyjne środowisko inwestycyjne. Jeśli jesteś ciekaw, dlaczego warto założyć tam spółkę, ten artykuł na https://www.naszrybnik.com/site/art/1-a ... w-estonii- dostarczy ci pełnego obrazu sytuacji.
ODPOWIEDZ