Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Garrył

Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Post autor: Garrył »

Cześć. Mam do sprzedania fajną nowoczesną nieruchomość w centrum miasta Poznań . Aby moja oferta sprzedała się w szybkim terminie potrzebuję biura nieruchomości sprawdzonego i lojalnego, które ma doświadczenie chociaż kilkuletnie w tej branży. Potrzebna pomoc kompleksowa. Będę wdzięczny za wszystkie sensowne porady
zyźka

Re: Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Post autor: zyźka »

Polecam sprzedawać przez biuro nieruchomości TOBIS. Będzie łatwiej i szybciej. My sami próbowaliśmy ale oprócz wielu godzin straconych na bezowocnych rozmowach i spotkaniach sukcesu nie było. To nasze biuro https://tobism.pl/ które nam pomogło szybko sprzedać
pełnia

Re: Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Post autor: pełnia »

Jeśli chodzi o biuro nieruchomości to jest ich bardzo dużo. Ale nie w każdym biurze znajdziemy to czego poszukujemy. Bo na przykład moja znajoma dostała dom w spadku lecz okazało się, że jest kilku spadkobierców. A już miała kupca na dom. Ale na szczęście dowiedziała się, że firma skupująca udziały w spadkach jest taka i oczywiście ma zamiar się do nich udać i omówić wszystko.
boguśka

Re: Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Post autor: boguśka »

Najlepszym wyborem będzie kontakt z biurem nieruchomości online http://wirtualnyagent24.pl/ . Możecie liczyć na pomoc w każdej sytuacji, od pomocy w stworzeniu oferty do negocjacji. Co do opłat to jest tylko jedna comiesięczna, więc nie musicie obawiać się żadnych dodatkowych kosztów.
Bożko

Re: Najlepsze biuro nieruchomości Poznań

Post autor: Bożko »

Ogólnie samych biur nieruchomości jest cała masa i na dobrą sprawę tylko i wyłącznie od nas zależy na współpracę z którym my się zdecydujemy. Właśnie dlatego ja od razu podjąłem współpracę z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/ gdyż bardzo zależało mi na szybkiej sprzedaży mojego mieszkania.
ODPOWIEDZ