Pomóżcie chorym dzieciom

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Pomóżcie chorym dzieciom

Post autor: Angelor »

Wiecie, że istnieje taka Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ ? Znajoma niedawno mi uświadomiła, czym się zajmują i kto jest jej podopiecznymi. Szukają darczyńców, którzy pomogą zatrzymać cierpienie w chorobach niewinnych dzieci. Jeśli chcielibyście poznać te maluchy, to zajrzyjcie na stronę. One czekają na każdy dobry gest.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Pomóżcie chorym dzieciom

Post autor: pankracy »

Angelor pisze: ↑19 cze 2019, 12:44 Wiecie, że istnieje taka Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ ? Znajoma niedawno mi uświadomiła, czym się zajmują i kto jest jej podopiecznymi. Szukają darczyńców, którzy pomogą zatrzymać cierpienie w chorobach niewinnych dzieci. Jeśli chcielibyście poznać te maluchy, to zajrzyjcie na stronę. One czekają na każdy dobry gest.
Dzięki,że uświadomiłaś mnie,że taka fundacja jak Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ też istnieje i z tego co czytałam bardzo dużo robi dla tych dzieciaków. Nie tylko pomaga zbierać na choćby operację czy leki ale także na rehabilitację która jest im niezwykle potrzebna. Od teraz będę darczyńcą dla tej fundacji
kórek

Re: Pomóżcie chorym dzieciom

Post autor: kórek »

Dlatego własnie zawiązaliśmy współpracę z fundacją Ich Dom https://www.fundacja-ich-dom.com/zarzad-fundacji . W swoich działaniach okazali się absolutnymi specjalistami na tym polu. A polegają one na zbieraniu pieniędzy na zakup mieszkań dla młodych ludzi, którzy opuszczają domy dziecka i wkraczają w dorosłe życie. Państwo nie zapewnia im środków na zakup lokali i często młodzież zmuszona jest wrócić do dysfunkcyjnych środowisk rodzinnych. To nie lada nowość jeśli chodzi o fundacje.
ODPOWIEDZ