Program dla biur rachunkowych online

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
jui902
Posty: 47
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:58

Program dla biur rachunkowych online

Post autor: jui902 »

Jeśli mielibyście wybierać program dla biur rachunkowych online, to jaki byłby to program? Co konkretnego jesteście w stanie mi polecić? Liczę na Wasze dobre opinie i jakieś cenne wskazówki.
Awatar użytkownika
oli992
Posty: 66
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: oli992 »

Super, że szukasz takich rozwiązań, bo moim zdaniem warto wybierać biura rachunkowe, które opierają się na oprogramowaniu od serwisu https://mb24.pl/ Dzięki niemu możemy mieć pewność, że współpraca z takim biurem będzie łatwa i przyjemna, a kontakt jeszcze bardziej ułatwiony. Łatwe będą też rozliczenia z ZUS oraz biuro może prowadzić kadry i płace.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:50

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: zenka »

Sama zajęłam się rozliczeniami, to spore oszczędności. Zaczęłam od fakturowania i poszło dalej, korzystam z wfirma. Teraz nawet dzięki https://wfirma.pl/kadry-i-place ogarniam kadry i płace.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: Kobieta »

Skoro już mowa tutaj o nowoczesnym oprogramowaniu dla firm, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Primesoft na jej stronie http://www.primesoft.pl/. Firma ta jak widać oferuje nowoczesne systemy pozwalające na zarządzenie dokumentami w wersji elektronicznej, a to może się okazać naprawdę bardzo wygodne ;)
ODPOWIEDZ