psychiatra online

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 75
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:12

psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - jaką osobę godną zaufania możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
cytryna
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:35

Re: psychiatra online

Post autor: cytryna »

Jest wiele lekarzy wartych polecenie i pracujących z powołaniem . W obecnych czasach większości konsultacji odbywają się online i telefonicznie także z takich korzystam. Ostatnio zakupiłam sobie nowy monitor na https://itnes.pl/monitory/monitory-iiyama/ bo mój był już stary i ledwo działał a teraz mam z wbudowaną kamerką i nie tylko widzę lekarza ale i on mnie . Jest to bardzo duże udogodnienie podczas właśnie konsultacji online. A tym bardziej że mają w swojej ofercie sprzęt w dobrych cenach , który pozwoli baz problemu z takich właśnie konsultacji korzystać i nie denerwować się że sprzęt się wyłącza i nie działa prawidłowo czy nie potrafimy się na nim połączyć z lekarzem.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:34

Re: psychiatra online

Post autor: Kaja »

Ja bez wahania mogę polecić ci klinikę psychologiczno- psychiatryczną Psychomedic online. Udzielają wideo konsultacji, są przeprowadzane one przez specjalistów z prawdziwego zdarzenia, którzy angażują się w swoją pracę i wiedzą jak pomóc swoim pacjentom, bez względu na to z jakimi problemami się borykają.
Awatar użytkownika
karynka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:24

Re: psychiatra online

Post autor: karynka »

Z doświadczenia mogę Ci polecić psychiatrę w https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ . Sama jak zaczęłam mieć problemy w pracy i nie dawałam rady psychicznie to się do nich zapisałam. Sesje mi pomogły i w końcu zaczęłam inaczej postrzegać pewne sytuacje.
Grażyna11

Re: psychiatra online

Post autor: Grażyna11 »

Skoro potrzebujesz dobrego wsparcia, to na pewno warto byłoby skontaktować się z psychologami z https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ Wiele osób bardzo mocno poleca ich wsparcie, dlatego też uważam, że i Ty znajdziesz u nich odpowiednią pomoc dla siebie. Nie bagatelizuj tego, bo to bardzo ważna rzecz.
ODPOWIEDZ