Stroje taneczne sklep

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Stroje taneczne sklep

Post autor: sawina »

Taniec jest ciekawą dyscypliną, dzięki której nie tylko można pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również wypracować zdrowe nawyki. Warto tańczyć i to niezależnie od wieku. Jeśli profesjonalnie podejdziecie do tematu i chcecie również tańczyć przed publicznością, to należy zaopatrzyć się w odpowiedni strój oraz obuwie taneczne. Między innymi tutaj https://relevedancewear.pl można się kompleksowo zaopatrzyć. Relevedancewear projektuje i szyje stroje dla szkół tańca, z którymi współpracuje. Ich prace można oglądać na turniejach i w telewizji.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Stroje taneczne sklep

Post autor: raamko »

Szkoda, że jak byłam młoda to nie chodziłam na żadne zajęcia taneczne. W moim mieście jest szkoła która prowadzi balet dla dzieci i zapisaliśmy tam córkę dopiero kilka treningów, ale jest bardzo zadowolona i mówi, że jej się podoba. Ja już się w tym niestety nie spełnię, ale pozostaje mi trzymać kciuki za przyszłe sukcesy mojego dziecka w balecie :)
ODPOWIEDZ