Studia podyplomowe

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Studia podyplomowe

Post autor: OneSnow »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Belzer
Posty: 53
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:40

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Belzer »

Akurat ja trafiłam idealnie w swój kierunek na studiach. Udało mi się zdać egzaminy za pierwszym razem i w październiku zaczynam semestr. Jeszcze czeka mnie trochę wydatków związanych z książkami i artykułami papierniczymi. Bardzo ciekawy wybór ich jest na Ceneo https://www.ceneo.pl/Artykuly_papiernic ... ka_Pad.htm i chyba właśnie tu najwięcej ich zamówię. Zwłaszcza kołozeszyty bardzo mi się przydadzą na zajęciach.
Awatar użytkownika
halana
Posty: 95
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Studia podyplomowe

Post autor: halana »

Czy ja wiem czy trudno określić....? Coraz więcej uwagi zwraca się na ekologię to może warto pomyśleć o zrobieniu podyplomówki z menedżera energii http://www.wseiz.pl/pl/studia-podyplomo ... er-energii . Po uzyskaniu dyplomu można pracować np. w gminie albo i prywatnym przedsiębiorstwie
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Kobieta »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby jakieś dobre studia podyplomowe w Krakowie, to na stronie https://podyplomowewse.sitelio.me/ dostępna jest oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Europejskiej, zlokalizowanej na al. Jana Pawła II 39a. Szkoła ta cieszy się bardzo dobrą renomą, wiec sądzę, że warto się tam na takie studia zapisać. Co więcej, do wyboru jest naprawdę mnóstwo różnych kierunków, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Studia podyplomowe

Post autor: raamko »

Hmmm.... też szukam jakiegoś dobrego kierunku studiów i z tego co się orientowałem bardzo przyszłościowa jest logistyka kontraktowa http://ejko.com.pl/ dużo takich firm jest a nawet z jedną osobą miałem okazję rozmawiać i bardzo chwalił sobie zarobki. Dla upewnienia się mamy na forum osoby po studiach logistycznych? Mam jeszcze kilka pytań.
Awatar użytkownika
vicky00
Posty: 49
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:40

Re: Studia podyplomowe

Post autor: vicky00 »

Ja niedawno zaczęłam przygodę ze studiami w ogóle ( robię licencjat) ale na studia podyplomowe też się chętnie wybiorę. Zerknijcie sobie jakie kierunki są dostępne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Wawie. Ja tu studiuje i ogólnie mam na temat uczelni bardzo pozytywne zdanie - wysoki poziom, wykształceni wykładowcy, dużo zajęć praktycznych.
Awatar użytkownika
Hrubaszynski
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:25

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Hrubaszynski »

Ja chyba nie chciałbym studiować podyplomowo :P
ODPOWIEDZ