Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Miłka

Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Miłka »

Od paru dni szukam urządzenia do liftingu twarzy. W internecie wiele razy natrafiłam na urządzenie o nazwie Qtera. Słyszeliście kiedyś o nim? Chciałam je kupić do swojego gabinetu kosmetycznego, jako dodatkowa usługa. Klientki często pytają o lifting, dlatego warto wykorzystać ten fakt.
Zośia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Zośia »

Pod tym adresem możesz kupić oraz przeczytać o wiele więcej o tym urządzeniu - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Moim zdaniem to bardzo dobry wybór. Miałam wiele razy z tym urządzeniem styczność i zawsze praca na nim była bezproblemowa. Oczywiście spróbowałam go również na własnej twarzy i efekty były niesamowite ;)
Syśia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Syśia »

Post bardzo mnie zaciekawił. Dopiero podejmę naukę w kierunku kosmetologia, jednak już staram się trochę czytać na ten temat. Mam już nawet załatwiony staż w gabinecie i z tego, co widziałam, to oni korzystają właśnie z tego sprzętu. Jak już zacznę się na nim uczyć, to napisze wam jakie są moje wrażenia.
Króliczek

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Króliczek »

Qtera to bardzo dobry sprzęt. Nawet się nie zastanawiaj i kupuj. Jeśli nadal masz wątpliwości, to pisz do obsługi tego sklepu https://ifapro.pl/qtera-rf/. Na pewno odpowiedzą na każde Twoje pytanie i pomogą w podjęciu decyzji. Może jest możliwość wypróbować sprzęt przed zakupem :)
Żaczka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Żaczka »

Szczerze, to nie słyszałam jeszcze o tym urządzeniu. Jednak po waszych postach widzę, że muszę zainteresować się nim. Pracuje obecnie na innym urządzeniu do liftingu, ale nie zachwycają mnie jego parametry. Jest mało wydajny i często występują awarie. Dlatego szukam czegoś lepszego.
żanett

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: żanett »

Ja mam takie urządzenie liftingujące - https://beautifly.eu/produkt/urzadzenie ... nti-aging/ i muszę przyznać że bardzo dobrze się sprawdza, widać efekty. Skóra przede wszystkim jest bardziej jędrna i wygładzona, a na tym mi zależało przede wszystkim.
Dżasta

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Dżasta »

Joga twarzy, choć może wydawać się nietypowym podejściem, ma swoich zwolenników. Zabieg ten skupia się na ćwiczeniach mięśni twarzy, co ma na celu poprawienie jej jędrności. Więcej na temat efektów jogi twarzy znajdziesz tutaj https://moje-gniezno.pl/123960/joga-twa ... zy-dziala/ i regularne ćwiczenia mogą przynieść zauważalne korzyści.
ODPOWIEDZ