Zalety posiadania księgowej

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Szelsea
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:02

Zalety posiadania księgowej

Post autor: Szelsea »

Cześć. Gorąco zachęcam do zapoznania się z stroną https://ksiegowa-halinow.pl/ . Udziela porad prawnych, zajmuje się prowadzeniem dużej i małej księgowości. Świadczy także usługi kadrowo-płacowe i do każdego zlecenia podchodzi bardzo profesjonalnie. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Zalety posiadania księgowej

Post autor: Kobieta »

A skoro już o księgowości mowa, to czy wiecie, że elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, mógłby bardzo Wam pomóc w jej prowadzeniu? Co więcej, decydując się na wdrożenie takiego obiegu możecie sobie nawet zmniejszyć w firmie koszty związane z księgowością ;)

blacha nierdzewna cennik
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Zalety posiadania księgowej

Post autor: raamko »

A jakie są zalety platform takich jak https://hicron.com/pl/oferta/sap-hana/ czy mamy na forum osoby obcujące od dłuższego czasu z tym tematem mogące doradzić mi w kilku kwestiach? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o wiadomość prywatną w celu wyjaśnienia szczegółów.
ODPOWIEDZ