Aborcja

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Aborcja

Post autor: sonia »

Jeśli interesuje was temat aborcji, to na stronie https://wszystko-o-aborcji.pl/aborcja-w-polsce/ jest wszystko dokładnie opisane i wytłumaczone. Jest wiele sposobów na to, aby pozbyć się niechcianej ciąży - jednym z nich, są tabletki wczesnoporonne.

nasiona konopii legalne
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Aborcja

Post autor: fitka »

Też słyszałam dobre opinie na temat tej strony, porad i przede wszystkim tabletek PO, które sprzedają. Zamawiając takie tabletki naprawdę trzeba być ostrożnym, bo np o stronie tabletka-poronna.pl chodzą same złe opinie. Nie dość ze tabletki mają wygórowaną cenę, to w ogóle nie wysyłają ich do klientek.. szkoda, że takie oszustwa mają miejsce.
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Aborcja

Post autor: kraska »

oj to faktycznie fatalnie, dobrze że ja nie musiałam nigdy korzystać z takich tabletek, biorę regularnie vines od roku i nie miałam ani razu sytuacji w której musiałabym się ratować awaryjną antykoncepcją
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2019, 11:02

Re: Aborcja

Post autor: Karola »

Hej, powiem tak faktycznie tabletka po, to już taka ostateczność i dobrze, że w twoim życiu się nic takiego nie przytrafiło, ale w życiu jak to w życiu różnie bywa, a aborcja nie jest łatwym tematem. Jednak należy pamiętać, że to jednak powinien być wybór każdej kobiety. Wiadomo nikt nie powinien nadużywać tego typu praktyk jednak należy pamiętać, że historia każdej kobiety jest inna. Ja nie chcę nikogo oceniać ani usprawiedliwiać i każda z nas powinna mieć w sobie trochę tolerancji dla kobiet, które w danym monecie znalazły się w trudnej dla siebie sytuacji, a na pewno z pomocą przyjdzie strona https://9tygodni.pl znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje.
Śliwczyńska

Re: Aborcja

Post autor: Śliwczyńska »

Myślę, że w tej delikatnej kwestii najlepiej skorzystać z pomoc specjaistów. W Polsce niestety prawo jest przeciwko kobietom, ale już czeskie prawo dopuszcza aborcję do 12 tygodnia ciąży. Można skorzstać z pomocy tamtejszych klinik, najbliżej Polski (5 km od granicy) jest klinika https://klinikastonava.cz
Leśka

Re: Aborcja

Post autor: Leśka »

Śliwczyńska pisze: ↑17 maja 2021, 14:41 Myślę, że w tej delikatnej kwestii najlepiej skorzystać z pomoc specjaistów. W Polsce niestety prawo jest przeciwko kobietom, ale już czeskie prawo dopuszcza aborcję do 12 tygodnia ciąży. Można skorzstać z pomocy tamtejszych klinik, najbliżej Polski (5 km od granicy) jest klinika klinikastonava.cz
Bardzo dobre opinie w necie ma też czeska klinika aborcja.cz, chyba zdecyduje się tam na zabieg, klinika również jest niedaleko Polski, wiele kobiet chwali bardzo delikatne podejście do tego ciężkiego i stresującego tematu.
ODPOWIEDZ