Apteka online

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Apteka online

Post autor: KarinaM »

Warto wiedzieć, że dzisiaj świat idzie do przodu i dzisiaj coraz częściej leki kupuje się przez internet. Skoro dzisiaj można skorzystać z takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ to zdecydowanie warto na to postawić. Czuję, że bardzo przyda się Wam takie udogodnienie.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Apteka online

Post autor: pankracy »

Mnie to nie dziwi, że coraz więcej powstaje aptek internetowych w końcu takie mamy czasy. Ja jak szukałam jakiegoś dobrego i sprawdzonego płyny do oczyszczania wszelkiego typu ran to właśnie w takiej aptece internetowej trafiłam na ten aerozol na rany Poza tym z tego co słyszałam to ten płyn jest najlepszym stosowanym od lat płynem na rany
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Apteka online

Post autor: podrzutek »

Każdy rodzic powinien też zadbać o to by mieć w domu taką apteczkę pierwszej pomocy z produktami czy lekami bezpiecznymi dla dzieci. A wiadomo, ze zdarzają się różne sytuacja - rany, oparzenia czy obtarcia. W takich wypadkach zawsze warto mieć pod ręką płyn odkażający rany. Tylko pytanie czy octenisept a ciąża to bezpieczne rozwiązanie . Podobno ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, świetnie też dezynfekuje.
ODPOWIEDZ