biały nalot na języku

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

biały nalot na języku

Post autor: allin »

miał ktoś z was może problem z nalotem na języku? bo ja od jakiegoś czasu się z tym zmagam i nie wiem co robić?
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: biały nalot na języku

Post autor: czaka »

Skonsultuj to z lekarzem,. bo przyczyn może być wiele - od infekcji po cukrzycę tak naprawdę - zresztą poczytaj sobie na https://pelafenlek.pl/bialy-nalot-na-je ... -leczenie/ - moim zdaniem temat wyczerpują
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: biały nalot na języku

Post autor: Kobieta »

A może to grzybica na języku? Z tego, co wiem, to często charakteryzuje się ona właśnie takim białym nalotem... Możesz spróbować zastosować jakieś środki przeciwgrzybicze dostępne bez recepty, ale jeśli po kilku dniach nie będzie lepiej, wybrałabym się do lekarza.
Michaś

Re: biały nalot na języku

Post autor: Michaś »

Biały nalot na języku to może być początek grzybicy, ale oczywiście niekoniecznie. Jednakże takie objawy świadczą, że na pewno powinnaś zadbać o higienę jamy ustnej, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://ziaja.com/c/plyny-do-plukania-ust-1053, gdzie znajdziesz świetne płyny do płukania ust.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: biały nalot na języku

Post autor: Kamilla36 »

A nie lepiej skontaktować się z lekarzem? Na pewno postawi odpowiednią diagnozę

___
zasłony do salonu
maryśa

Re: biały nalot na języku

Post autor: maryśa »

To ja wam podpowiem, że przy infekcjach jamy ustnej na tle grzybiczym, wirusowym lub bakteryjnym warto stosować Nano Jonowe. Ja je kupuję online w tym miejscu: https://www.mikroem.pl/nano-srebro-jonowe jest tu w dobrej cenie no i mają w tym sklepie internetowym sporo ciekawych eko produktów. Srebrem Koloidalnym płuczecie usta i po jakimś czasie gwarantuję, że będzie poprawa, to bardzo skuteczny środek.
ODPOWIEDZ