Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
ŁucjaKos

Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Post autor: ŁucjaKos »

Hej ;)
Szukam przede wszystkim funkcjonalnej i niedużej bieżni do mojego pokoju, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie jej szukać zależy mi aby nie zajmowała dużo miejsca, można było ją schować ale też aby bieganie było przede wszystkim przyjemne. Pozdrawiam!
Błoska

Re: Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Post autor: Błoska »

No ja też staram się więcej trenować, jako że nie mam czasu chodzić na siłownię to zdecydowałam się własnie na zakup funkcjonalnej bieżni do swojego pokoju, żeby potrenować. Jak macie trochę wolnego czasu to warto zajrzeć na http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html ponieważ znajdziecie u nich właśnie taką bieżnię na dobrej promocji. Ma aplikację do monitorowania efektów treningów, no i też bez problemów można ją schować do szafy.
Reśka

Re: Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Post autor: Reśka »

No i bardzo fajna propozycja muszę przyznać, jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie bieżni do pokoju to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez ZdrowiaCzar.pl gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, kilka modeli i też mega funkcjonalność dla monitorowania treningów.
PiotrKoł

Re: Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Post autor: PiotrKoł »

Reśka pisze: ↑13 cze 2021, 20:03 No i bardzo fajna propozycja muszę przyznać, jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie bieżni do pokoju to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez ZdrowiaCzar.pl gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, kilka modeli i też mega funkcjonalność dla monitorowania treningów.
Bardzo fajna propozycja, jak najbardziej warto sprawdzić i jednak zadbać o swoją figurę i jednocześnie zdrowie fizyczne i psychiczne bo ja na treningu zawsze skutecznie odpoczywam.
Ereśka

Re: Funkcjonalna i nieduża bieżna do pokoju?

Post autor: Ereśka »

Również uważam, że warto zastanowić się jednak nad wyborem dobrej i funkcjonalnej bieżni żeby jednak sobie potrenować w domu po ciężkim dniu i jednak odpowiednio zadbać o formę. Według mnie akurat skutecznych opcji w tym zakresie w sklepie ZdrowiaCzar nie brakuje ale tą najlepszą dla osób które nie mają odpowiednio dużo miejsca w domu to model http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html jak najbardziej jest warty uwagi. Do tego aplikacja fitness która umożliwia przegląd ilości spalonych kalorii, kroki i dystans, a możesz zapisać i śledzić wyniki treningu. Dla mnie super ;)
ODPOWIEDZ