Ginekolog w Warszawie

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
markotos

Ginekolog w Warszawie

Post autor: markotos »

Szukam dobrego ginekologa z Warszawy. Sytuacja u mnie wygląda nieciekawie. Dostałaś bardzo negatywną diagnozę związaną z kobiecymi sprawami. Zalecenia lekarza też nie są dla mnie takimi, jakich bym oczekiwała, więc chcę sprawdzić, co powiedzą inni. Czy macie sprawdzonych specjalistów z Wawy lub z okolicy, którzy mają doświadczenie z nieoczywistymi przypadkami? Nie ma większego znaczenia cena, tylko poziom i podejście tego człowieka. Ewentualnie mogę dojechać tak do 100 km pod miasto, jeśli będzie warto. Macie jakieś pewne namiary?

xerox m 15
wiolapazik

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: wiolapazik »

Mam kogoś takiego. Kojarzysz nazwę Renort? Mają kilka przychodni w Wawie, nie pamiętam dokładnie ile, ale są... Uderzaj śmiało do nich, a konkretnie pytaj o dr Wójtowicz. Super ginekolog, doświadczenie, ale przede wszystkim zaangażowanie. Każda wizyta zakończona konkretami. Kiedy chodziłam w czasie ciąży, to zawsze było robione USG, wszystko wyjaśniane. Bardzo wysoki poziom. Z terminem nie powinniście mieć problemów, ale ja zawsze je załatwiam sobie wcześniej, żeby sobie idealnie dopasować. Powinno być Ok.
Awatar użytkownika
rzepa
Posty: 117
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:49

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: rzepa »

mam problem z nadmierną suchością pochwy, Próbowałam naprawdę wielu preparatów, zazwyczaj żele na bazie wody pomagały na chwilę. Od jakiegoś czasu stosuję globulki j
ida23

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: ida23 »

A stosujesz hormonalną antykoncepcję? Czasem wystarczy zmienić tabletki na te nowoczesne - drovelis i wszystko wraca do normy. Trzeba po prostu rozmawiać o antykoncepcji z lekarzem
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kraska »

A jeśli szukacie w Warszawie ginekologa specjalisty od endometriozy to w szpitalu medicover są specjaliści którzy są w stanie wykonywać nawet wielogodzinne zabiegi w asyście robota da vinci.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: sonia »

Tak, to ważne aby zadbać o regularne wizyty u ginekologa oraz się badać. Cytologia to podstawa! A jeżeli wyniki nie wychodzą prawidłowo - należy podjąć odpowiednie działania. Na stronie https://ziololek.pl/klub-zdrowej-skory/ ... cytologii/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ