Jak kołdry dwustrefowe wpływają na lepszy i zdrowszy sen?

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Iguana35
Posty: 28
Rejestracja: 09 maja 2020, 18:17

Jak kołdry dwustrefowe wpływają na lepszy i zdrowszy sen?

Post autor: Iguana35 »

Jak kołdry dwustrefowe wpływają na lepszy i zdrowszy sen?
Czytam sobie w sklepie https://vegehome.pl/66-dwustrefowe o różnych właściwościach pro-komfortowych i prozdrowtnych takich kołder, i wydaje mi się, że rzeczywiście może to być świetna metoda na poprawienie sobie jakości snu, ale że nie znam nikogo kto w takich kołdrach śpi, to chętnie dowiedziałabym się o nich i o ich wpływie na zdrowie coś wiecej, ale nie zakupowo, tylko własnie od kogoś ktoś już z nich korzysta i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Może jest ktoś taki na forum?
duży923

Re: Jak kołdry dwustrefowe wpływają na lepszy i zdrowszy sen?

Post autor: duży923 »

Iguana35 pisze: ↑08 lut 2021, 8:15 Jak kołdry dwustrefowe wpływają na lepszy i zdrowszy sen?
Czytam sobie w sklepie ... o różnych właściwościach pro-komfortowych i prozdrowtnych takich kołder, i wydaje mi się, że rzeczywiście może to być świetna metoda na poprawienie sobie jakości snu, ale że nie znam nikogo kto w takich kołdrach śpi, to chętnie dowiedziałabym się o nich i o ich wpływie na zdrowie coś wiecej, ale nie zakupowo, tylko własnie od kogoś ktoś już z nich korzysta i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Może jest ktoś taki na forum?
Też szukam jakiejś kołdry

___
dentysta Trzebnica http://www.stomatolog-trzebnica.pl/
ODPOWIEDZ