materac do łóżeczka

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Malina

materac do łóżeczka

Post autor: Malina »

Poszukuje materaca do łóżeczka dla naszego maleństwa . Każdy poleca co innego a ja nie mogę sie zdecydować może powiecie jakie materace wy kupiliście dla swoich dzieci
darka

Re: materac do łóżeczka

Post autor: darka »

Jesli chodzi o matercyk do lozeczka, to ja moge z czystym sumieneim polecic https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ model naprawde dobrej jakosci i w przystepnej cenie :)
julaa80

Re: materac do łóżeczka

Post autor: julaa80 »

Sam materac nie będzie mi potrzebny, bo dziecko jeszcze śpi z nami, ale tak się zastanawiam, czy sama nakładka na materac https://materacnawymiar.pl/pl/c/Nakladki-na-materace/31 nie będzie fajną możliwością. Zarówno my, jak i córeczka wyśpi się i będzie to dla niej wygodne, by móc po prostu też spać w odpowiedniej pozycji. Co wy na to? Jakie macie przemyślenia?
masza88

Re: materac do łóżeczka

Post autor: masza88 »

A czy ktoś z was posiada przykładowo materace masujące ? Tak pytam, ponieważ chciałabym lepiej poznać ich specyfkę.Czy warto zainwestować w takie materace? Ostatnio widziałam, że firma Emlar oferuje coś takiego i stąd moje zainteresowanie.
ODPOWIEDZ