oprogramowanie do gabinetu

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Małgorzata

oprogramowanie do gabinetu

Post autor: Małgorzata »

Witam wszystkich, od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką prywatnego gabinetu stomatologicznego, i poszukuję sprawdzonego oprogramowania dla lekarzy prowadzących prywatne placówki lekarskie. Chciałabym żeby takie oprogramowanie pomogło mi w zarządzaniu gabinetem, umożliwiało dokonywanie rozliczeń z pacjentami oraz pozwalało na umawianie wizyt w placówce przez pacjentów. Czy ktoś może korzysta z takiego rozwiązania i mógłby mi je polecić? Fajnie by było jakby cena też nie była bardzo wygórowana.

resident evil 6 opis przejścia
Andrzej

Re: oprogramowanie do gabinetu

Post autor: Andrzej »

>>>Witam wszystkich, od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką prywatnego gabinetu stomatologicznego, i poszukuję sprawdzonego oprogramowania dla lekarzy prowadzących prywatne placówki lekarskie. Chciałabym żeby takie oprogramowanie pomogło mi w zarządzaniu gabinetem, umożliwiało dokonywanie rozliczeń z pacjentami oraz pozwalało na umawianie wizyt w placówce przez pacjentów. Czy ktoś może korzysta z takiego rozwiązania i mógłby mi je polecić? Fajnie by było jakby cena też nie była bardzo wygórowana.<<<

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest platforma Klinika24, ma wiele ciekawych i przydatnych funkcji i jest w przystępnej cenie, polecam wypróbować.
ODPOWIEDZ