pomoc dzieciom

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

pomoc dzieciom

Post autor: pankracy »

U nas na osiedlu zauważyłam porozwieszane plakaty. Z ciekawości podeszłam by przeczytać ( myślałam że komuś zginął kot lub pies) i jakie było moje zdziwienie. Rodzice błagali o pomoc dla dwuletniego synka, który ciężko zachorował. Chłopczyk ten jest pod pieczą Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Nie zastanawiałam się zbyt długo i wpłaciłam datek na rzecz tej Fundacji. Każdy może zrobić tak samo jak ja
Awatar użytkownika
absola
Posty: 95
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: pomoc dzieciom

Post autor: absola »

Hej. Bardzo szczytne cele. Mnie szczególnie rusza krzywda dzieci, dlatego takie fundacje są mi bardzo bliskie. Polecam Wam też skorzystać z możliwości przekazania 1% podatku na jakiś szczytny cel. Ja planuję wspomóc ten sposób Fundację http://szlachetnygest.pl/ , która pomaga dzieciom bardzo chorym. Warto pomagać, to szczytny cel a można tak wiele pomóc.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: pomoc dzieciom

Post autor: raamko »

My teraz przeglądamy na stronie https://canilove.pl/obroze-dla-psow obroże dla psów i generalnie szukamy też legowiska i wszystkiego co potrzebne dla pieska. Chcemy zrobić córce prezent zawsze chciała mieć pieska, a my w końcu mamy możilwości. Jaką obrożę możecie polecić i przede wszystkim jakie legowisko i zabawki?
ODPOWIEDZ