Pomoc lekarza online - warto? Telemedi, czy gdzie?

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Onlajners

Pomoc lekarza online - warto? Telemedi, czy gdzie?

Post autor: Onlajners »

Mam pytanie o pomoc lekarza online - warto korzystać?
A jeśli tak, to czy np. z serwisu Telemedi, czy gdzie znaleźć takich właśnie dobrych lekarzy?
Wiem, że na przykładzie telemedi, można się dogadać na konsultację przez czata, video, żeby lekarz mógł nas widzieć, a my jego czy normalnie telefonicznie.
Chodzi mi najbardziej o dostanie zwolnienia z pracy i recepty tą drogą, żeby nie dojeżdzać do przychodni, bo mam daleko, a jeszcze żona uszkodzila brykę i nawet nie ma się jak ruszyć.
Mam na myśli tą stronę: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/

Podpowiecie jakie są wasze doświadczenia z nimi :?: Albo ewentualnie jak to ogarniacie, żeby właśnie online wszystko załatwić, bez ruszania się z domu?
gożka

Re: Pomoc lekarza online - warto? Telemedi, czy gdzie?

Post autor: gożka »

zdecydowanie warto korzystać z pomocy lekarzy online. Taka forma leczenia jest na pewno znacznie bardziej wygodna dla pacjenta a przy tym bezpieczna, nie trzeba bowiem jechać do placówki. Myślę, ze teleporady z internistami są możliwe w każdej placówce ale sprawa wygląda inaczej jeśli chodzi o specjalistów. Gdybyście szukali przychodni, gdzie można się umówić na konsultację online u lekarza medycyny pracy to warto zgłosić się do Medivity w Warszawie. Błyskawiczne terminy, rzetelnie prowadzone konsultacje.
ODPOWIEDZ