Portal kobiecy

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Mirelką

Portal kobiecy

Post autor: Mirelką »

Hejka Dziewczyny! Gdybyście miały jakieś problemy osobiste, natury intymnej i w ogóle jakiekolwiek, którymi nie miałybyście się z kim podzielić. To jest taki fajny portal dla kobiet My-V. Naprawdę warto do niego zajrzeć i poczytać. Można tam wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć i w dodatku poprosić o poradę. Super sprawa.
Mońeczka

Re: Portal kobiecy

Post autor: Mońeczka »

Uwielbiam czytać takie portale zawsze można się z nich dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy. Niedawno na przykład dopadła mnie jakaś infekcja ... intymna i nie udało mi się szybko dostać do lekarza a suchość pochwy bardzo mi doskwierała :( Dziewczyny poleciły mi takie globulki dopochwowe cicatridina które można kupić w aptece bez recepty :). Muszę przyznać że są rewelacyjne i bardzo szybko działają , a ja już nie muszę iść do lekarza :)
ałka32

Re: Portal kobiecy

Post autor: ałka32 »

Wszystko zależy jakiego rodzaju informacji szukamy. Generalnie jest dużo ciekawych miejsc, gdzie można znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji. Ja ostatnio na stronie https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-two ... cyjnych-2/ czytałam na temat tego jak organizm przystosowuje się do tabletek antykoncepcyjnych. Temat dla mnie ważny bo od kolejnego cyklu zacznę stosować taką antykoncepcję.
Grześ

Re: Portal kobiecy

Post autor: Grześ »

Ogólnie ja zazwyczaj kobiecych portali nie czytuję i najbardziej interesuje mnie kwestia nowinek internetowych. Właśnie dlatego bardzo często zaglądam na stronę https://smartix.pl/ gdzie raczej bez większych problemów mogę je znaleźć. Jak dla mnie takie informacje są bardzo ciekawe.
ODPOWIEDZ