psychiatra online

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 75
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:12

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co sądzicie o formie pomocy jaką oferuje psychiatra online? Czy wizyty online są skuteczne? Być może ktoś z Was korzystał z pomocy oferowanej w takiej formie?
Tyśka

Re: psychiatra online

Post autor: Tyśka »

Z takiej terapii nie korzystałam, ale mogę dać Ci namiar na bardzo dobrą klinikę Psychomedic w Warszawie: 22 253 88 88. Mają tu bardzo dobrych, doświadczonych specjalistów. Ja zgłosiłam się do kliniki z zaburzeniami odżywiania, na początku myślałam, że jest to bez sensu i że nie da się mi pomóc, ale bardzo szybko zdobyli moje zaufanie i terapia przyniosła naprawdę dobre rezultaty.
Awatar użytkownika
merigold
Posty: 67
Rejestracja: 06 lut 2020, 17:44

Re: psychiatra online

Post autor: merigold »

ja zapisałam się na terapię do http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Świetna i konkretna klinika w dobrej cenie, rejestrujecie sie online i do tego,macie zajęcia na skype, wszystko jest naprawdę spoko. We własnym zaciszu domowym na spokojnie i konkretnie. Wiec moim zdaniem naprawde warto czasami sobie własnie pomoc.
małwa

Re: psychiatra online

Post autor: małwa »

Oczywiście dobrze jest się widzieć z lekarzem, ale JEŚLI to nie jest możliwe, to zawsze jest jeszcze inna opcja. Taki psycholog online https://poradnia-harmonia.pl/pomoc-on-l ... og-online/ może Wam pomóc i na pewno doradzi odpowiednie rozwiązania, zwłaszcza jeśli odkryjecie źródło problemu. Wiem, że sporo osób bardzo lubi się w ten sposób konsultować, nie czują się tak skrępowani.
Grażyna11

Re: psychiatra online

Post autor: Grażyna11 »

Przecież dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, byście wybrali się do najlepszej kliniki w okolicy! Ja słyszałam, że świetnie sprawdza się Psychomedic. Kontakt znajdziecie do nich w https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ więc śmiało się umówcie. Z dostępnością nie powinniście mieć problemów.
ładoda

Re: psychiatra online

Post autor: ładoda »

Dobrze mieć odpowiedniego specjalistę, który w razie czego pomoże. Ja również o kimś mogę napisać, a mianowicie to doktor Kozak z przychodni Pomost z Chojnic. Tu 52 324 77 24 macie numer telefonu do przychodni, w razie czego lekarz pomoże Wam również uzyskać zwolnienie L-4, jeśli tego naprawdę potrzebujecie. Dodatkowa możliwość, to rejestracja na stronie https://www.pomost-osrodek.pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja . To witryna ośrodka, bardzo dobrze przygotowana.
Gość

Re: psychiatra online

Post autor: Gość »

Warto również sprawdzić https://psychologuj.pl/specjalisci - informacje na tej stronie mogą być przydatne dla osób szukających pomocy w zakresie zdrowia psychicznego. Poprzez stronę łatwo skontaktować się z wieloma specjalistami w zakresie psychiatrii, psychologii i psychoterapii.
ODPOWIEDZ