Ranking ośrodków terapii

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Weroni
Posty: 32
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:47

Ranking ośrodków terapii

Post autor: Weroni »

Chcę się Was zapytać o coś w kwestii uzależnienia. Mój kuzyn nałogowo gra w ruletkę internetową i traci przez to masę pieniędzy. Chcemy z bliskimi uświadomić mu, że ma duży problem i znaleźć jakąś poradnię, w której mógłby skutecznie się wyleczyć. Zaglądałam nawet na stronę Ranking ośrodków terapii i muszę przyznać, że w tej bazie jest wiele adresów różnych placówek wspierających w takich sytuacjach. Ktoś z Was może już korzystał z tej wyszukiwarki?
Awatar użytkownika
rock
Posty: 79
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: rock »

Ja osobiście nie, ale wiele osób polega na tego typu rekomendacjach więc myślę, że warto z nich korzystać. Uzależnić można się nie tylko od hazardu, także od alkoholu i tutaj niezbędna jest również terapia. Choć i ona czasami zawodzi to wiem, że wówczas zalecany jest esperal Wołomin - tzw. wszywka alkoholowa
Grażyna11

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Grażyna11 »

To zdecydowanie poważniejsza sprawa. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób moglibyście poradzić sobie z takimi problemami, to po prostu sięgnijcie po najlepszą pomoc. Myślę, że korzystnie mogłoby wypaść na pewno wsparcie oferowane przez Klinikę Psychomedic. W https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ sprawdzicie ich ośrodki w stolicy, co powinno być dla Was sporym ułatwieniem.
móranowski

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: móranowski »

Psychiatra w poradni Medis https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-kome ... sychiatra/ w Katowicach okazała się faktycznym zbawieniem na moje kłopoty. Od dłuższego czasu szukałem sposobu na walkę z demonami no i chyba się udało. Przede wszystkim zaczęliśmy zwalczać zaburzenia lękowe których było sporo i przeszkadzały mi we właściwym funkcjonowaniu.
ODPOWIEDZ