Synapsa.org.pl opinie

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Jeremiasz_83
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:40

Synapsa.org.pl opinie

Post autor: Jeremiasz_83 »

 Cześć! Ostatnio czuję się słabo psychicznie. Jestem często smutny i zniechęcony. Pomyślałem, że może warto by było wybrać się na konsultację do psychologa lub psychiatry. Znacie może kogoś dobrego w Krakowie? Znajomy polecał mi, żeby udać się do http://www.synapsa.org.pl/. Macie jakieś opinie na temat tego ośrodka?

probiotyk optima cena
Awatar użytkownika
Ewa
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2019, 21:53

Re: Synapsa.org.pl opinie

Post autor: Ewa »

Leczyłam się w Synapsie i bardzo dobrze to wspominam. Pani terapeutka, która mnie prowadziła, była niezwykle ciepłą i pełną empatii osobą. Dzięki temu udało mi się wyjść na prostą.
Awatar użytkownika
Julisława-85
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 21:42

Re: Synapsa.org.pl opinie

Post autor: Julisława-85 »

Również myślę, że Synapsa to świetny ośrodek. Pracują tam profesjonalni psychoterapeuci i lekarze. Możesz z ich strony liczyć na empatię i zrozumienie. Pamiętaj, nie ma co zwlekać z leczeniem, więc dobrze, że szukasz pomocy.
Awatar użytkownika
Marcjanna-99
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2019, 19:04

Re: Synapsa.org.pl opinie

Post autor: Marcjanna-99 »

Ja mam bardzo dobrą opinię na temat synapsy. Leczyłam się tam na depresję i to był pierwszy ośrodek w jakim otrzymałam profesjonalną pomoc. Dzięki temu udało mi się pokonać chorobę.
ODPOWIEDZ