tania apteka

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
beatka5

tania apteka

Post autor: beatka5 »

będę wdzięczna za polecenia tanich aptek, moi rodzice rozglądają się za jakąś tańszą opcją, leki w aptece w której kupowali do tej pory poszły mocno w górę dlatego szukamy innej
kawusia

Re: tania apteka

Post autor: kawusia »

Najlepiej porównać ceny, ja się przeszłam ostatnio po aptekach i najtaniej chyba było w dozie. Kupuję tam teraz regularnie i nie zauważyłam w ostatnich miesiącach żadnych podwyżek
Remi

Re: tania apteka

Post autor: Remi »

Wiadomo, że im więcej leków się kupuje, tym te ceny robią naprawdę ogromną różnicę - faktycznie moim zdaniem też DOZ wychodzi najtaniej, od jakiegoś czasu tylko u nich kupuję leki.
polina

Re: tania apteka

Post autor: polina »

Też kupuję regularnie w aptece dozu. Mają najlepsze ceny i świetną dostępność. A ja wolę kupić wszystko w jednym miejscu niż biegac od apteki do apteki i szukać czegoś, czego akurat w poprzedniej brakowało
emmka

Re: tania apteka

Post autor: emmka »

To się zgadza, w DOZie faktycznie można kupić leki i suplementy w bardzo dobrych cenach. Poleciłam też swoim rodzicom zakupy w DOZ, oni kupują więcej leków więc oszczędność na duży plus.
ewuśka

Re: tania apteka

Post autor: ewuśka »

DOZ ma naprawdę dobre ceny na leki, na suplementy, na sprzęt medyczny ja kupuję u nich od lat, teraz ceny w innych miejscach szaleją w a DOZie na szczęście stabilnie.
Klarcia

Re: tania apteka

Post autor: Klarcia »

Ja też kupuję w doz, mają rzeczywiście najniższe ceny leków czy suplementów. W innych aptekach ceny poszły mocno w górę, a ja nie lubię przepłacać, dlatego ciągle szukam gdzie można taniej coś kupić. Póki co trzymam się doz.
ODPOWIEDZ