Zaparcia

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
zasś

Zaparcia

Post autor: zasś »

Niestety wszelkiego rodzaju zaparcia bardzo często zdarzają się u niemowlaków i wtedy jest to najgorszy moment, bo patrzymy, jak dziecko się męczy, a nie możemy znaleźć na to sposobu. Jeśli jednak będziecie szukać jakiś metod i sposobów, to polecam wejść sobie na stronę http://humana-baby.pl/blog/zaparcia-u-dzieci/ aby znaleźć jakieś szczegóły.
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Zaparcia

Post autor: kraska »

To prawda, ale zdarza się to nie tylko niemowlakom. U mnie dopiero starsze dzieci, na etapie przedszkola zaczeły mieć problemy z wypróżnianiem się. Pewnie to wina stresu i nowego miejsca. Dlatego pediatra zalecił xenna balance junior bo ten lek łagodnie działa i jest odpowiedni nawet dla małych dzieci

figurka maryi
Lińka

Re: Zaparcia

Post autor: Lińka »

U mojej córeczki zaparcia pojawiły się jakiś czas po tym, jak zaczęliśmy u niej rozszerzanie diety. Ale z ratunkiem przyszły słoiczki z Hippa - ze śliwką, bardzo dobrze się sprawdziły, naturalny, a skuteczny sposób. W składzie te słoiczki naprawdę wygrywają, nie mają zbędnych dodatków, cukru itd. U nas są obowiązkowe :)
Wędrowniczka

Re: Zaparcia

Post autor: Wędrowniczka »

Mojej córce na zaparcia pomogły bardzo czopki musujące evaqu bambini. Są super skuteczne. Działają już do 15 minut po aplikacji - szybko, ale nie gwałtownie. Najważniejsze, że nie uzależniają, co przecież w przypadku dzieci jest bardzo ważne. Choć zaparcia już minęły to czopki mamy w domowej apteczce.
ODPOWIEDZ