Żywność funkcjonalna

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Miłowita1992
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 16:00

Żywność funkcjonalna

Post autor: Miłowita1992 »

Hej, mam do was pytanko. Jakie macie zdanie na temat żywności funkcjonalnej? Myślicie, że działa czy jednak jesteście sceptyczni? Mnie osobiście zainteresowała zielona żywność Green Ways, a w szczególności chlorella i jęczmień. Lubię eksperymentować z takimi produktami i sprawdzać ich działanie na mój organizm, a wy? Może przyjmujecie je już regularnie? :)
Awatar użytkownika
Floriana1996
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2022, 23:15

Re: Żywność funkcjonalna

Post autor: Floriana1996 »

Chlorella i młody jęczmień mają swoje specjalne miejsce w mojej kuchni :D A skoro już mowa o takich zdrowych produktach to polecam też wszystkim sprawdzić olej z kwasem Omega 3 Zinzino. Ja ogólnie dosyć długo szukałam tego typu produktów i to jak najlepszej jakości, ale po takim czasie testowania różności wreszcie się udało. No chyba że ktoś może polecić jeszcze coś innego? :)
Awatar użytkownika
Aleksander_95
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 21:22

Re: Żywność funkcjonalna

Post autor: Aleksander_95 »

Dla mnie chyba największym odkryciem jak na razie jest biorezonans sweeper. Początkowo urządzenie pożyczyłem od znajomej, ale dosyć szybko kupiłem własne. Właśnie tak bardzo byłem zadowolony z efektów. Według mnie wszystkie niekonwencjonalne metody leczenia są znacznie lepsze dla nas i dla naszego organizmu i chyba nikt mnie nie przekona, że jest inaczej ;)
ODPOWIEDZ